Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kozienicach chciałaby serdecznie zaprosić do udziału w wystawie plakatowej „W PEŁNYM WYMIARZE”. Wystawa jest zaproszeniem do autorefleksji nad pułapkami myślenia o innych ludziach w sposób wielowymiarowy oraz własną rolą w reprodukowaniu stereotypów. Jest to kampania społeczna zainicjowana przez Polską Akcję Humanitarną we współpracy z przedstawicielami grup mniejszościowych mieszkających w Polsce.
Spotkanie poprowadzi Młodzieżowa Rada Wsparcia Rówieśniczego, której koordynatorami są przedstawiciele Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kozienicach.
Wystawa odbędzie się 26 marca 2025 roku o godzinie 11.00 – 13.00 w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kozienicach (sala konferencyjna I piętro). Prosimy o zgłaszanie przedstawicieli szkół (3 uczniów z klas 5) do 10 marca 2025 roku. Zgłoszeń prosimy dokonywać pod numerem telefonu 48 614 89 36. Prosimy aby uczniowie przybyli w dniu wystawy z opiekunem ze szkoły (psycholog/pedagog).
Koordynatorzy wydarzenia : Paulina Chlewicka, Renata Kowalska, Dorota Marut
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia kampanii społecznej „W pełnym wymiarze” znajdują się pod adresem
https://kampaniespoleczne.pl/zobacz-innych-w-pelnym-wymiarze-pah-przeciw-stereotypom/